FEGEM KİŞİSEL GELİŞİM MERKEZİ - MENDERES / İZMİR :

Etüt merkezi
FEGEM KİŞİSEL GELİŞİM KURSU   MENDERES
Adres :  232 Sok. No:5 Kasımpaşa Mah. Menderes
Telefon : 0232 782 21 23
GSM : 0505 750 48 79
E-mail : feryalkayahan@yahoo.com


HAKKIMZDA :

Özel Menderes Fegem Feryal Kişisel Gelişim Kursu olarak, öncelikle temel amacımız; güler yüzlü, iyi iletişimler kurabilen, konusunda uzman, branşlarında başarılı, öğrencileri seven ve anlayabilen güçlü bir öğretmen kadrosu ile sıcak bir eğitim öğretim ortamı hazırlamaktır. Genç bir nüfusa sahip Menderes ilçemizin eğitim seviyesini daha da yükselteceğimiz inancındayız. Etüt merkezinin 1. sınıftan 8. sınıfa kadar tüm ilköğretim öğrencilerinin faydalandığı, merkezimizde her gün okuldan alma, öğretmenler eşliğinde özel sınıflarda ödev yaptırma, okuldaki derslerin tekrarı, Matematik, Fen ve Teknoloji, Türkçe, Sosyal Bilgiler, İngilizce derslerinin yanı sıra, Spor Faaliyetleri, Mental Aritmetik, Santranç,Masa Tenisi, Drama, Yaz Okulu ve Rehberlik servisiyle de bire bir olarak öğrencilerimize hizmet vermeyi amaçlamaktayız.
Bizim vizyonumuz etüt merkezleri alanında model olmaktır. Merkezimizin çalışmaları ve fiziki koşulları başka etüt merkezine de model olmalıdır. Çocuklarımız her şeyin en iyisine layıktır. Bizim çalışmalarımızda model olma anlayışı içinde siz velilerimizin de büyük desteği vardır.
Eğitimin en temel gereksinimleri "HOŞGÖRÜ, SEVGİ, DİSİPLİN ve ÖZGÜVEN " olduğu bilinci ile çalışmalarımıza ivme kazandırdık. Ulu önder ATATÜRK‘ün ilke ve devrimlerinin izinde, aklın ve bilimin yol göstericiliğinde çağdaş laik demokrat kuşaklar yetiştirilmesine katkımız olacağı inancı içinde hiç durmadan yol alacağız. Sizlerin desteğini hep yanımızda hissetmemiz dileği ile saygılarımızı sunarız. 

Bröşür


FOTO GALERİ :

 

 
MENDERES   FEGEM KİŞİSEL GELİŞİM KURSU